A Maragoni Zrt. ajánlata: mozzarella sajtgyártó

2023. 06. 21. (05:45)

Főbb feladatok, munkák:

A termékgyártáshoz szükséges segédanyagok, eszközök, berendezések előkészítése
Tejtermék előállítás
A termékek tovább juttatása a csomagológépre
A technológiai utasításban leírtak és a higiéniai előírások  pontos betartása
A félkésztermék nyomon követése, ellenőrzése
Dokumentáció kezelése előírások alapján
Élelmiszerbiztonságra vonatkozó szabályok betartása
Eszközök, alkatrészek szétszerelése, mosóba juttatása, gyártótér tisztántartása, tisztítási , fertőtlenítési munkák elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum középiskolai végzettség/érettségi bizonyítvány
Élelmiszeripari végzettség vagy jártasság előny, de nem feltétel
Jó kézügyesség, gyors, önálló munkavégzés, megbízhatóság
Rugalmasság

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem
Teljes munkaidő,
Határozatlan idejű munkaszerződés
Munkába járási támogatás

Munkáltató

Maragoni Zrt.

Székhely:

Komárom, hrsz. 0250/32, 2900