A MÁV Zrt. ajánlata: pályamunkás

2023. 01. 18. (11:30)

PÁLYAMUNKÁS (KITÉRŐ LAKATOS, VONALGONDOZÓ) munkatársat keresünk

Pályamunkás ismereteidet vonalgondozói szakértelemmel is bővítheted, s így vonalgondozóként is tevékenykedhetsz. Ha ettől is motiváltabb vagy, akkor vállalatunknál az előírt tanfolyamok elvégzését követően, kellő gyakorlattal előmunkás/munkavezető válhat belőled.

Új munkatársunk feladatai lesznek:

a vasúti pálya karbantartási, felújítási munkálataiban való részvétel
a vágányok és kitérők üzem közbeni meghibásodások elhárítása
a rendkívüli események, meghibásodások miatt bekövetkezett zavarok elhárítása

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van:

Szakirányú középfokú állami iskolai végzettség (kőműves, ács, festő, burkoló, szigetelő, villanyszerelő, asztalos, lakatos, épület- és szerkezet lakatos, csőhálózat szerelő, központifűtés szerelő, bádogos, tetőfedő, hegesztő, gépi forgácsoló)
orvosi alkalmasság

A munkakör betöltésének feltétele, hogy a jelölt megszerezze a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket a részére előírt vizsgával záruló tanfolyamon.
Vállalati bemutatkozó

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Amit ajánlunk:

Bérezés a munkakör betöltéséhez szükséges (munkáltató által biztosított) tanfolyam ideje alatt:

Br.296.400 Ft + juttatási csomag
A tanfolyam sikeres elvégzését követően a munkabér a szolgálati helytől és munkatapasztalattól függően pótlékokkal egészülhet ki.

A pótlékokkal együtt elérhető havi jövedelem akár:

Br.312.000-399.000 Ft + juttatási csomag

A juttatási csomag tartalmazza:

Szépkártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint)
min. Br.143.000 Ft/év (a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő) önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
havi nettó 3000 Ft összegű önkéntes egészségpénztári tagdíj-hozzájárulás
A fenti juttatások a naptári évben ledolgozott munkanapok arányában kerülnek kifizetésre.

Amit ajánlunk továbbá:

biztos munkahely
kiszámítható munkaidő és jövedelem
utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
ingyenes egészségügyi szűrőcsomag
a tanulmányok idejére minden érintett munkavállalónak díjmentes szállás biztosítása
a vizsgákat sikeresen teljesítő munkavállalóknak budapesti vagy környéki pozíciókban kulturált munkavállalói szállás biztosítása
szakmai fejlődési lehetőség
ruházati ellátás