A MENTON Jobs Kft. ajánlata: minőségügyi mérnök

2023. 08. 15. (06:43)

Várjuk jelentkezését Komáromban található autóipari partnercégünkhöz! Korszerű technológia? Stabil, multinacionális háttér? Szakmai kihívások és fejlődés? Önt keressük a pozícióra, amennyiben megfelel a feltüntetett feltételeknek és felkeltettük érdeklődését!

Feladatok, melyekben várjuk szakértelmed:

gyártási folyamatok során felmerülő vagy lehetséges minőségügyi problémák azonosítása,
nemmegfelelőségek kivizsgálása, korrekciós intézkedések kezdeményezése, hatékonyságuk nyomon követése
a gyártási folyamatban elkészült kész- és félkész termékek követelményeinek/specifikációinak felülvizsgálata, módosítása,
A gyártási folyamat minősítése a követelmények alapján,
Gyártósori termékminőség-ellenőrzés,
Minőségirányítási technikusok, műszakvezetők szakmai támogatása, vezetése, képzése.

Amit a megfelelő jelölttől várunk, hogy együtt tudjunk működni:

felsőfokú szakirányú végzettséged van,
releváns tapasztalattal rendelkezel minőségirányítás területén,
dolgoztál már gyártási környezeten,
szívesen használod angol nyelvtudásodat napi munkád során,
MS Office programokat felhasználói szinten ismered.

Juttatások, amiket munkádért nyújtunk:

Versenyképes alapbér
Cafetéria – SZÉP kártya
Étkezési támogatás (napi menüztetés, vagy bér kiegészítés)
Munkába járás támogatás
Szakmai kihívás,
Fiatalos, jó hangulatú csapat,
Modern irodai környezet
Munkared: 8:00-16:30

Munkáltató

Menton Jobs Kft.

Székhely:

9019, Győr, Baross Gábor út 43.