A MENTON Jobs Kft. ajánlata: termelés támogató karbantartó

2023. 09. 20. (05:57)

Termelésünk mindennapos karbantartására keressük leendő kollégáinkat, Komáromban található, autóipari partnercégünkhöz. Jelentkezz hozzánk még ma, és dolgozott egy szuper, összetartó csapatban, kiemelkedő juttatásokért!

Feladatok, amelyekben a szakértelmed várjuk:

Termelő gépsorok mechanikus karbantartása, napi hibaelhárítás
Elektromos és pneumatikus kapcsolási rajzok alapján javítás / hibakeresés a gépekben
Megelőző/tervezett karbantartások elvégzése, a műveletek elvégzéséhez a szükséges kellékanyagok, eszközök, berendezések előkészítése
Az elvégzett karbantartási munkák dokumentálása
Alkatrészraktár kezelése.

Amit a megfelelő jelölttől várunk, hogy együtt tudjunk működni:

Mechanikus VAGY villamos szakirányú középfokú végzettség
Tapasztalat termelő gépek villamos vagy mechanikus karbantartásában,
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
12 órás munkarend vállalása

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

Cafeteria
Étkezési támogatás minden munkában töltött napra
35% műszakpótlék délután 14:00 és reggel 06:00 között
Bejárást céges busszal tudjuk biztosítani.
Munkába járási költség támogatása ingyenes céges buszjárattal VAGY saját gépjárművel 45 Ft/km

Munkáltató

Menton Jobs Kft.

Székhely:

9019, Győr, Baross Gábor út 43.