A Menton Jobs Kft. ajánlata: termelési mérnök

2022. 11. 11. (08:39)

Várjuk jelentkezését Komáromban található autóipari partnercégünkhöz! Korszerű technológia? Stabil, multinacionális háttér? Szakmai kihívások és fejlődés? Önt keressük a pozícióra, amennyiben megfelel a feltüntetett feltételeknek és felkeltettük érdeklődését!

Feladatok:

gyártási folyamatok sebességének felügyelete és folyamatos fejlesztése,
teljesítménymutatók kidolgozása és az előrehaladás nyomon követése, termelési hozam és működési arány elemzése és fejlesztése,
legfontosabb termelési tevékenységekről/eredményekről/ mutatókról heti jelentés készítése,
minőségi paraméterek meghatározása,
gyártási dokumentációk kidolgozása, karbantartása, munkautasítások készítése.

Elvárások:

Vegyész/Gépész/ vagy Villamos mérnöki végzettség
Minimum 2 év releváns tapasztalat gyártási környezetben
Határozott középfokú/társalgási szintű angol nyelvtudás
Stabil excel kezelési ismeretek
Előny a vegyipari tapasztalat

Juttatások:

Cafeteria
Napi étkezési hozzájárulás
Bejárási Támogatás
Homeoffice lehetőség
Multinacionális háttér
Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

Mérnök
Gépészmérnök
Vegyészmérnök
Villamosmérnök

Munkáltató

Menton Jobs Kft.

Székhely:

9019, Győr, Baross Gábor út 43.