A Mertcontrol Metric Kft. ajánlata: kereskedelmi ügyintéző-koordinátor

Feladatok

a feladatvégzés alapvetően szervezési jellegű, jó logikai és logisztikai készségeket igényel
az ügyfelektől kapott megbízások előzetes elosztása helyszín és munkát végző személy szerint
a minőségellenőrzést végző kollégák napi munkájának szervezése
a minőségellenőri feladatokkal kapcsolatos problémák kezelése
az ellenőrzési helyszínekkel való kapcsolattartás
ügyfelekkel való kapcsolattartás
az ellenőrzési feladatok számítógépes rögzítése
a minőségellenőrzési dokumentumok, jegyzőkönyvek kiállítása
számlázásra előkészítés
komáromi munkavégzés
törzsidős munkarend, a feladatok egy része délutánra és hétvégére esik (otthoni munkavégzéssel)

Elvárások

logikus és átfogó gondolkodás
kiváló szervezőkészség
önálló munkavégzés de kis csapattal való szoros együttműködés készsége
számítógépfelhasználói ismeretek (főleg excel, word)
jó kommunikációs készség
monotonitástűrés

Előnyt jelent

angol nyelv ismerete
kémiai ismeretek

Amit kínálunk

– versenyképes fizetés
– családias légkör, kis létszámú munkahely

Munkahelyi extrák

Zuhanyzási lehetőség
Kerékpártároló
Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Mertcontrol Group több mint 65 éve van jelen az ipari, élelmiszergyártás és mezőgazdasági minőségvizsgálat területén. A Group tagja, a Mertcontrol Metric Kft. Komárom-Esztergom Megye egyik elismert ipari és lakossági szolgáltatója környezetanalitikai minták és olajtermékek vizsgálata területén. Számos nagy iparvállalat, élelmiszer- és mezőgazdasági termékelőállító üzem végezteti el velünk kötelező és szükséges analitikai, mikrobiológiai vizsgálataikat. Kis létszám és rugalmas szervezetünknek megfelelően fő erényünk a gyors reakció, pontos precíz munkavégzés. NAH akkreditált státuszú laboratóriumként elkötelezettek vagyunk a minőségi munkavégzés iránt.

Munkáltató

Mertcontrol Metric Kft.

Székhely:

2900, Komárom, Báthori István u. 24.