A Mertcontrol Metric Kft. ajánlata: laboráns

2023. 04. 25. (07:25)

A Mertcontrol Group több mint 65 éve van jelen az ipari, élelmiszergyártás és mezőgazdasági minőségvizsgálat területén. A Group tagja, a Mertcontrol Metric Kft., Komárom-Esztergom megye egyik elismert ipari és lakossági szolgáltatója környezeti minták, vizek és olajtermékek vizsgálata területén. Számos nagy iparvállalat, élelmiszer- és mezőgazdasági termék előállító üzem végezteti el velünk kötelező és szükséges analitikai, mikrobiológiai vizsgálataikat. Kis létszámunknak és rugalmas szervezetünknek köszönhetően fő erényünk a gyors reakció idő, a pontos precíz munkavégzés. NAH akkreditált státuszú laboratóriumként elkötelezettek vagyunk a minőségi munkavégzés iránt.

Főbb feladatok, munkák:

– beérkező minták kezelése, előkészítése
– különböző analitikai mérések elvégzése, kiértékelése
– vizsgálatokhoz szükséges oldatok/oldószerek készítése
– vizsgáló eszközök, edények előkészítése és rendben tartása
– mérésekhez kapcsolódó minőségügyi dokumentáció naprakész vezetése
– komáromi munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Vegyészmérnöki, vegyész vagy vegyésztechnikus végzettség
– Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk
– klasszikus és műszeres analitikai ismeretek
– vizsgálatok precíz kivitelezése
– a vizsgálati eredmények szakszerű interpretálása
– önálló munkavégzés, viselje el a munkával járó fizikai terhelést
– bírja a rendszeresen ismétlődő feladatvégzés okozta terhelést
– a munkával járó számítógépes adminisztrációt gond nélkül végezze.
– együttműködés készsége egy csapatban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– bejárás elsősorban Komáromból vagy környékéről
– angol nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

– versenyképes fizetés
– családias légkör, kis létszámú munkahely
– egyműszakos munkarend
– külön megegyezés esetén 6 órás munkavégzés is lehetséges

Munkáltató

Mertcontrol Metric Kft.

Székhely:

2900, Komárom, Báthori István u. 24.