A MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság ajánlata: logisztikai vezérlő

2023. 12. 14. (07:26)

Feladatok

Üzem technológiai berendezéseinek kezelése, technológiai folyamatok ellenőrzése, felügyelete.
Telepre beérkező, ill. kiszállításra kerülő termékek vasúti kocsik-uszályok töltése-fejtése.
Tartályparki termék mozgások követése, tartályműveletek végrehajtása
A műszerek, berendezések, kezelő felületek, folyamatirányítási rendszerek folyamatos ellenőrzése, és szükség esetén beavatkozások elvégzése
Az áruk, termékek szállítására vonatkozó szabályok betartása és betartatása

Elvárások

Rendelkezel középfokú vagy szakmunkás végzettséggel
B kategóriás Jogosítvánnyal
Szívesen tanulsz, szeretnél fejlődni, és fontos számodra a biztos szakmai háttér
Tudod vállalni a folyamatos munkarendet
MS Office felhasználói ismeretek
Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség, csapatmunkára való hajlandóság
Vállalod a műszakos munkavégzést, hétvégén és munkaszüneti napokon egyaránt
Nyitottság a tanulásra
Precíz, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

A területen kialakított fizikai karrierút programon belül számos új ismeretet elsajátíthatsz. Új ismeretek megszerzésével pedig nem csupán a tudásod bővül, hanem az alapbéredet is megemeljük.
Hosszú távú, biztos munkahelyet biztosítunk
Egy összetartó csapat tagjává válhatsz, beilleszkedésed és betanulásod tapasztalt, támogató vezetők segítik
Jól tervezhető munkarended lesz (már januárban tudod, hogy fogsz dolgozni decemberben)
A hónap első munkanapján megérkezik a fizetésed a számládra

Ha nálunk dolgozol, versenyképes béreket és juttatásokat biztosítunk:

Műszakpótlék, 12 órás folyamatos műszak (2 nappalos műszak, 2 éjszakás műszak, 4 nap pihenő).
Havi bruttó 66.000 Ft akár készpénz juttatás (Évi bruttó 800.000 HUF összegű Cafeteria)

Továbbá:

Egy havi alapbérnek megfelelő karácsonyi jutalom (decemberben)
Céges IPhone, korlátlan magánhasználattal.
Korszerű és teljes munkavédelmi ruházat
Munkába járási támogatás
Extra teljesítményért évközi jutalom
Kedvezményes céges mobil flotta csomag, ami kiterjeszthető családtagokra is
Próbaidő után kedvezményesen tankolhatsz a MOL töltőállomásokon és ezt kiterjesztheted a családtagokra is
Élet- és balesetbiztosítás

Egészségmegőrzés:

Medicover széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések
Gyümölcsnapok
Munkahelyi extrák
Céges étkező
Kávézó
Orvosi felügyelet
Zuhanyzási lehetőség
Céges rendezvények
Céges busz
Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Komárom Telepen működő Telep üzemeltetés területére logisztikai vezérlő munkatársakat keresünk.

Legyél pályakezdő vagy gyakorlattal rendelkező, elkötelezett csapatunk mindenre megtanít, ami a munkavégzéshez szükséges! Mi hosszútávra tervezünk veled és ehhez minden feltételt biztosítunk számodra, hogy szakmailag is fejlődhess.

Munkáltató

MOL Rt.

MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság

Székhely:

1117, Budapest, Dombóvári út 28.