A Monath-Co. ajánlata: raktáros / árukiadó

2023. 12. 01. (12:15)

Feladatok

a telepi áruk tárolása, mozgatása, raktári elhelyezése, tehergépkocsira/tehergépkocsiról történő fizikai és targoncás fel-lepakolása,
vásárlók kiszolgálása
az árukészletek mennyiségének és minőségének megőrzése, a készleten lévő áruk megóvása
részvétel a raktári árumozgatásban, árukiadásban és a bejövő áru beraktározásában
az okmányok kezelése és leigazolása
a raktározott áruk csomagolása, rendelések összekészítése
a mennyiségi és vagy minőségi eltéréssel érkező áru, valamint a tárolt áruk minőségi változásainak követése, jelzése
részvétel az éves leltározásban
a rend és a tisztaság betartása telep területén
a raktárban üzemeltetett eszközök üzemképes állapotban tartása; a gépek, targoncák napi ellenőrzése

Téged keresünk, ha:

legalább 1-2 év raktári tapasztalatod van
rendelkezel targoncavezetői engedéllyel
Előnyt jelent
ha ismered az építőanyagokat
ha rendelkezel gépkezelői engedéllyel

Válassz minket, ha:

Munkaidődet inspiráló környezetben, egy fiatalos és lendületes csapat tagjaként szeretnéd eltölteni.
Hosszú távú, stabil munkalehetőségre vágysz
Egy dinamikusan fejlődő csapat tagja szeretnél lenni

Cég információ

Legyél Te is az Újház – MonathCo képviselője és tudásoddal erősítsd a csapatunkat.
Komáromi Újház áruházunkba keressük lelkes és motivált új kollégánkat az alábbi munkakörbe: raktáros, árukiadó

Munkáltató

Monath-Co

Teljes név:

Monath-Co

Székhely:

2900. Komárom, Ácsi út 50.