A Monath Co. (Monath Gyula István EV.) ajánlata: értékesítő

2023. 10. 20. (08:08)

Feladatok

Építőipari termékek és szolgáltatások széles körét fogod értékesíteni.
Számunkra mindig az ügyfél az első, ezért fontos lesz, hogy az üzletbe látogató ügyfelek magas szintű és udvarias kiszolgálásban részesüljenek.
Vásárlóink felmerülő kérdéseinek megválaszolása, és az esetleges panaszok megoldása is a napi feladataid közé fog tartozni.

Elvárások

Magabiztosan mozogsz az értékesítésben és érdekel építőipar folyamatosan fejlődő világa.
Min. középfokú végzettséggel rendelkezel és dolgoztál már hasonló munkakörben.
Tudod, hogy mikor, mit kell mondani egy vásárlónak.
Az angol nyelvű kommunikáció sem okoz gondot.
Felhasználói szinten kezeled a számítógépet (World, Excel).

Válassz minket, ha:

Munkaidődet inspiráló környezetben, egy fiatalos és lendületes csapat tagjaként szeretnéd eltölteni.
Fontos számodra a szakmai fejlődésed, mi rendszeresen biztosítunk tréning lehetőséget a számodra.
Megismernéd a legújabb termékeket, hogy képbe kerülj a legújabb építési technológiák és innovációk kapcsán.

Munkáltató

Monath-Co

Teljes név:

Monath-Co

Székhely:

2900. Komárom, Ácsi út 50.