A Mylan Hungary Kft. ajánlata: meghatalmazott személy

2023. 05. 19. (06:56)

Főbb feladatok:

Felszabadítja a készterméket a vonatkozó szabványműveleti előírás utasításai szerint.
Elvégzi a késztermék bizonylatolását, melyek EU/EGT piacokra felszabadításra kerülnek.
Biztosítja, hogy a kiindulási anyagok megfelelnek a regisztrált követelményeknek és felszabadíthatók.
Biztosítja a sarzs dokumentáció előírások szerinti felülvizsgálatát és a soron következő kiszállítást, a felszabadítási dokumentációval együtt.
Átvizsgálja az eltéréseket és a tervezett módosításokat a csomagolásban vagy a minőségellenőrzésen, hogy biztosítsa, a felelős személyek engedélyezték a változásokat a minőségbiztosítási rendszer előírásai alapján.
Ellenőrzi és dönt (jóváhagyja) azokról az esemény jelentésekről és kockázat elemzésekről és a szükséges korrekciós intézkedésekről, amelyek piacra felszabadított terméket érintenek.
Felügyeli és ellenőrzi a vevői és beszállítói reklamációk kezelésének folyamatát. Dönt a reklamációk elbírálásáról. Kapcsolatot tart az illetékes hatósággal.
Intézi a termékek és sarzsok piacról történő visszavonását illetve kivonását.
Részt vesz a hatósági inspekciókban, belső ellenőrzésekben és önellenőrzésekben. Ellenőrzi és jóváhagyja a jegyzőkönyveket.

Elvárások:

Gyógyszerész diploma (vagy orvos, vegyész, vegyészmérnöki végzettség releváns gyógyszeripari tapasztalattal)
Minőségbiztosításban és minőségellenőrzésben/laboratóriumban szerzett tapasztalat
A GMP elvek ismerete
Erős középfokú angol nyelvtudás
Pontosság, alaposság, részletek iránti figyelem
Döntéshozó és problémamegoldó képesség
Csapatmunka és együttműködési képesség

Amit kínálunk:

Kiemelkedő alapbér
Éves bónusz
Cafeteria
Vállalati gépjármű
Ingyenes étkezés
Letelepedési támogatás
Dolgozói biztosítás
Angol nyelvoktatás
Tiszta, gyógyszeripari környezet

Munkáltató

MYLAN

Teljes név:

Mylan Hungary Kft.

Székhely:

Mylan utca 1. Komárom

Fő tevékenység:

Gyógyszerek gyártása

Kapcsolattartó:

recruitment@mylanpharma.hu