A Nova Human Resources Kft. ajánlata: labortechnikus, analitikus

2022. 12. 16. (11:53)

Megbízónk egy amerikai tulajdonban lévő cég, a világ egyik legnagyobb gyógyszeripari vállalata.

Bővülés miatt keresünk hozzájuk munkatársakat az alábbi pozícióba: labortechnikus, analitikus

Feladatok:

Szilárd gyógyszerformák műszeres analitikai és egyéb fizikai-kémiai vizsgálata
A mérési eredmények könyvelése az aktuális GMP követelmények alapján
A vizsgálati eredmények minősítése és jóváhagyása

Elvárások:

Legalább középfokú vegyipari, gyógyszeripari, biomérnöki, vagy hasonló végzettség
Magabiztos, középszintű angol nyelvtudás (elsősorban írásban kell használni)
Klasszikus és műszeres analitikai ismeretek (kiemelten HPLC)
2 műszakos munkarend vállalása (5:40-14:10, 13:40-22:10)
Pontos, precíz, együttműködő személyiség

Előny:

Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat
Analitikus/kromatográfiás szakmérnök végzettség
Felsőfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Kiemelkedő alapbér és 50%-os délutános műszakpótlék
Széleskörű juttatási csomag (cafeteria, ingyenes étkezés, bejárási támogatás, egészségügyi szűrések, dolgozói biztosítások, nyelvoktatás, bónusz, stb.)
Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
Stabil, biztos vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
Igényes, modern munkakörnyezet
Fiatal, nyitott, barátságos csapat

Munkáltató

Nova Human Resources Kft.

Székhely:

1095 Budapest, Soroksári út 30-34.

Fő tevékenység:

munkaközvetítés