A Pannonjob Kft. ajánlata: karbantartó mérnök

2023. 09. 15. (07:12)

Járművek hő- és hangszigetelő elemeinek gyártásában piacvezetőként működő nemzetközi partnerünk új, komáromi telephelyére keresünk
karbantartó mérnök kollégát

Feladatok:

Félautomata gyártócellák karbantartásának tervezése
Tartalékalkatrész készlet fejlesztése és naprakészen tartása
Villamos karbantartó technikusok munkájának ellenőrzése
Eseti hibák elhárítása a karbantartó technikusokkal
Karbantartási dokumentációk kezelése
Együttműködés külső szervizpartnerekkel
Gyártósorok rendelkezésre állásának növelése

Elvárások:

Felsőfokú végzettség, preferáltan villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök szakon
Termelő cégnél szerzett tapasztalat
Társalgási szintű angol nyelvtudás
Ipari elektrotechnika ismerete
Tapasztalat PLC vezérlésű elektropneumatikus rendszerekkel

Előnyök:

Autóipari vállalatnál szerzett tapasztalat
PLC programozói ismeretek, illetve vizsga

Amit kínálunk:

Cafeteria és bejárás támogatás
Heti 2 nap home office lehetőség
Stabil vállalat, hosszú távú lehetőség
Modern munkakörnyezet
Csapat- és emberközpontú vezetés
Változatos feladatok, részvétel nemzetközi projektekben

Munkáltató

Pannonjob Humán Szolgáltató és Tanácsadó Kft.

Székhely:

8000 Székesfehérvár, Berényi út 72-100.