A Pannonjob Kft. ajánlata: tesztmérnök

2023. 09. 28. (06:47)

Feladatok:

A gyártási folyamathoz kötődő problémák elemzése és megoldási javaslatok kidolgozása
A csomagolási/logisztikai folyamatok javítása
Magas hatékonyságú, kiváló minőségű és alacsony költségű gyártás biztosítása
A csomagolási/logisztikai folyamattechnológia kiépítése
Az automatizálási technológia és a folyamatirányítási szabványok javítása
Az egyedi igények normalizálása és szabványosítása, az ügyfél differenciált egyedi igényeinek tisztázása és megerősítése, valamint az E2E gyártási egyedi megoldások időben történő megvalósítása

Elvárások:

Felsőfokú mérnöki végzettség
Legalább 2-3 év elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat, illetve jártasság csomagolástechnika/logisztikai területen
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
A végszerelési termék konfigurációjának megértése
A PTO/ATO gyártási és feldolgozási módok, illetve a rendelésgyártási folyamat ismerete
Kiváló kommunikációs, szervezési és koordinációs készség

Előnyök:

Kínai nyelvtudás

Munkáltató

Pannonjob Humán Szolgáltató és Tanácsadó Kft.

Székhely:

8000 Székesfehérvár, Berényi út 72-100.