A PICKUP Kft. ajánlata: marketing és kommunikációs munkatárs

Feladatok

Részvétel a céges kommunikációs stratégia kidolgozásában és megvalósításában
Piac- és konkurenciaelemzések a versenytársak kommunikációjának felmérése, összehasonlító elemzése, riportok készítése és prezentálása
Az értékesítést ösztönző akciók, promóciók kidolgozása a vezetőséggel együtt, a marketing kampányok megszervezése és kivitelezése, lebonyolítása, hatékonyságának mérése, kimutatások, statisztikák készítése.
Háttéranyagok, marketing anyagok megtervezése, készítése
Social media felületek és weboldalak kezelése, online tartalmak készítése (Facebook, Instagram, TikTok, stb.), közösség építése, csoportok kezelése
Vizuális és videó tartalmak készítése, készítésének menedzselése
Sajtóközlemények, cikkek, tudósítások, interjúk készítése és szerkesztése
Kapcsolattartás üzleti partnerekkel

Elvárások

Felsőfokú lehetőleg szakirányú végzettséget
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Cél és sikerorientált gondolkodás
Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
Online és kereskedelmi, értékesítési, marketing területén szerzett ismeretek
Jó szóbeli és írásbeli kifejezőkészség, jó kommunikációs készség, gyors felfogás, nyitottság az új innovatív feladatokra
Jó szervező- és problémamegoldó készség
Kreativitást és stílusérzéket
Önálló, kreatív, precíz, felelősségteljes, Igényes munkavégzés, pontosságot és magas fokú precizitást
Naprakész tudás az aktuális marketing trendekből
Magabiztos, határozott személyiség

Előnyt jelent

Újságírói vagy médiában szerzett tapasztalat
Szakirányú végzettséget marketing/kommunikáció területen
Grafikai tervezésben szerzett tapasztalat, szerkesztő programok ismerete

Amit kínálunk

Megállapodás szerinti stabil és jogtiszta, bejelemtett bérezés.
Cafeteria és egyéb juttatások.
Szakmai továbbképzés, tanulás lehetősége.

Céginformáció

A magyar tulajdonú PickUp Kft. saját tulajdonú hírközlő (optikai és koaxiális) hálózatain korszerű, jó Internet, TV és Telefon szolgáltatásokat nyújt egyéni és üzleti előfizetőinek. Fő tevékenységi területe Komárom-Esztergom, Győr-Moson Sopron és Fejér megye területe. A társaság több mint 30 éve stabil, megbízható partnere előfizetőinek, gazdasági stabilitása lehetőséget biztosít folyamatos bővülésére, fejlődésére.

Munkáltató

PICKUP Kft.

"PICKUP" Elektronikai Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

2900 Komárom, Táncsics M. u. 3/b.

Fő tevékenység:

elektronikai kereskedelem

Kapcsolattartó:

ujmunka@pickup.hu