A Racemark International Kft. ajánlata: raktáros-targoncavezető

2023. 10. 10. (06:18)

Feladatok

Főbb feladatok:Gépi és kézi anyagmozgatási feladatok szakszerű ellátása. Alapanyagok-szőnyegtekercs, félkész, illetve kész termékek raktárból való anyagkiadás és betárolás
Termelés (varroda) folyamatos anyagellátásának biztosítása, a tevékenység ellátása átlagos fizikai munka terheléssel jár.
Raktáron belül- és üzemrészek közötti anyagmozgatás targoncával
Raktári rend és tisztaság folyamatos fenntartása leltározásban való részvétel.
Vállalt irányítási rendszer használat, azonosító címke nyomtatása

Elvárások

Érvényes targonca-vezető jogosítvány megléte _3312-es és 3324- es típusú
Minimum 2 éves gyakorlat
Rugalmasság, precíz munkavégzés
Két műszakos és/ vagy éjszakai műszak vállalása (csak éjszaka is lehetséges)
Önálló felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

Határozatlan idejű munkaszerződés, teljes munkaidős foglalkoztatás
Azonnali kezdés, 8 órás munkarend
Béren kívüli juttatás Cafeteria a belépés napjától nettó 30 000,- Ft/hó
Havit team bónusz és  negyedéves jelenléti bónusz
Korlátlan kávé, tea fogyasztás
Ingyenes dolgozói buszjáratok
Segítőkész csapat

Munkáltató

RACEMARK

Teljes név:

RACEMARK International Kft

Székhely:

Puskas Tivadar u.6 Komarom

Fő tevékenység:

Autós szőnyegek varrása

Kapcsolattartó:

cv.komarom@racemark.com