A Racemark International Kft. ajánlata: varró

2023. 07. 17. (06:57)

Racemark International Kft. – amerikai tulajdonú cégcsoporthoz tartozik, mely prémium kategóriájú autókba  készít autószőnyegeket. 2013- óta a  Komáromi Ipari Parkban található.
Főbb feladatok, munkák:

Prémium kategóriás autószőnyegek szegése, varrása ipari varrógéppel.​​​​​​

Az álláshoz tartozó elvárások:

Varró_ Szabó szakképesítés _ Szakiskola/ szakmunkásképző
2 műszakos munkarend vállalása
megbízhatóság, precizitás, Igényes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

1-3 év szakmai tapasztalat
ipari varrógépen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

családias légkörű vállalat multinacionális hátérrel
hosszútávra szóló munkalehetőség, biztos háttér egy dinamikus cégnél
azonnali kezdési lehetőség,versenyképes jövedelem
welcome Bónusz: 50.000 Ft egyszeri kifizetés
cafetéria: nettó 30.000 Ft/ hó
negyedéves jelenléti bónusz
ingyenes buszjárat
ingyenes E-bike használat
személyes Coaching, munkavállalók támogatása
munkavállalói kedvezmények szolgáltatóknál
közösségi programok: Farsang, Húsvét, Karácsonyi vacsora stb.
ingyenesen kávé, tea, csoki_ italautomata használat
munkatársi ajánlói program díjazása

Munkáltató

RACEMARK

Teljes név:

RACEMARK International Kft

Székhely:

Puskas Tivadar u.6 Komarom

Fő tevékenység:

Autós szőnyegek varrása

Kapcsolattartó:

cv.komarom@racemark.com