A ROSSI BIOFUEL ajánlata: projektmérnök

2022. 10. 10. (09:33)

A Rossi Biofuel Zrt. az Envien Csoportba tartozik, mely jelentős szerepet játszik a régió bioüzemanyag-előállításában. A Rossi Biofuel Zrt. biodízel üzeme a MOL Nyrt. Komárom Bázistelepén található. Zöldmezős beruházásként alakult 2006-ban, a termelés 2007. decemberében indult meg. A Rossi Biofuel Zrt. fő tevékenysége a biodízel előállítása friss növényi, illetve használt sütőolajból, amely tevékenységet egységes környezethasználati engedély birtokában végzi.

Főbb feladatok, munkák:

Részvétel meglévő berendezések fejlesztésében, új berendezések kidolgozásában
Beruházási projektekben való részvétel, beruházási projektek irányítása, valamint azokhoz szükséges tervezési feladatok elvégzése
Kivitelezési feladatok irányítása, kapcsolattartás a kivitelezőkkel, ajánlatok, rendelések, ütemezések kezelése
Új berendezések beüzemelésében aktív részvétel
Műszaki dokumentációk készítése, kezelése
A projekt időtervének meghatározása
Projekttervet készít és aktualizálja rendszeresen
Felelős a projektbüdzsé betartásáért
Felügyeli, koordinálja a projektben dolgozókat
Gyökérokok elemzése, fejlesztések kidolgozása,
Idő-, és erőforrás becslések készítése,
A karbantartási költségek csökkentése és az OEE növelése
A gépezet megbízhatóságának növelésének biztosítása, és technikai segítség nyújtás a következőkkel kapcsolatban: heti és havi analízis, hiba elhárítás és karbantartás, megbízhatóság és a folyamatosság, pótalkatrész-igények meghatározása, pótalkatrész csökkenés elemzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

Felsőfokú műszaki- vagy mérnöki végzettség
Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
Rajzprogramok ismerete, használata pl. CAD, Solid Edge
Erős műszaki affinitás
Felhasználó szintű Office ismeretek
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Gyártókörnyezetben szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
13. havi fizetés sikeres üzleti év esetén
Emberközpontú vezetőség, családias légkör
Kihívást jelentő, változatos feladatok, kiváló szakmai fejlődési lehetőség
A térségben kiemelkedő éves cafetéria keret
Változatos céges eseményekkel és programokkal garantáljuk munkatársainknak a kiváló munkahelyi környezetet
Dolgozói ajánlási rendszer
Rugalmas munkaidő beosztás
Bejárási támogatás

Állás, munka területe(i):

Gyártás, Termelés
Karbantartó, Szervizes
Mérnök
Gépészmérnök
Mérnök vezető

Munkáltató

ROSSI Biofuel Zrt.

ROSSI BIOFUEL Bioüzemanyag Gyártó és Kereskedelmi Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Székhely:

Komárom, Kőolaj utca 2.

Fő tevékenység:

M.n.s. egyéb vegyi termék gyártása