A ROSSI Biofuel Zrt. ajánlata: mechanikus karbantartó mérnök

2023. 12. 12. (08:10)

Feladatok

Mechanikus hibák analízise, elhárításának mérnöki támogatása
Részvétel a mechanikus karbantartók szakmai betanításában, oktatásában, külső trainingek szervezése értékelése, oktatási anyagok elkészítése
A termeléssel és a karbantartással egyeztetve bejegyzi és ütemezi a gépek megelőző karbantartását
Visszatérő hibák, problémák elhárítása fejlesztő intézkedések kidolgozása implementálása
Karbantartással kapcsolatos riportok, elemzések elkészítése a közvetlen felettes részére
A leggyakrabban használt alkatrészek elérhetőségének biztosítása a gyártásban
Fejlesztést célzó javaslatok kidolgozása

Elvárások

Végzettség: Gépészmérnök, mechatronikai mérnök, karbantartó mérnök
Releváns tapasztalat, minimum 3 év
Erős műszaki affinitás
Felhasználó szintű Office ismeretek
Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás
Jó problémamegoldó és kommunikációs készség

Előnyt jelent

Gyártókörnyezetben szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk

Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag (céges autó jár a pozícióhoz)
13. havi fizetés sikeres üzleti év esetén
Emberközpontú vezetőség, családias légkör
Kihívást jelentő, változatos feladatok, kiváló szakmai fejlődési lehetőség
Változatos céges eseményekkel és programokkal garantáljuk munkatársainknak a kiváló munkahelyi környezetet
Dolgozói ajánlási rendszer
Rugalmas munkaidő beosztás

Munkahelyi extrák

Céges rendezvények

Munkáltató

ROSSI Biofuel Zrt.

ROSSI BIOFUEL Bioüzemanyag Gyártó és Kereskedelmi Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Székhely:

Komárom, Kőolaj utca 2.

Fő tevékenység:

M.n.s. egyéb vegyi termék gyártása