Az SK Battery Manufacturing Kft. ajánlata: HR Controller

2022. 12. 08. (09:39)

Szeretnél Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő elektromos autó akkumulátorait gyártó vállalatánnak tagja lenni? Szívügyed a fenntartható fejlődés és a környezet védelme? Hiszel abban, hogy az elektromos autózásé a jövő?

Csatlakozz hozzánk komáromi üzemünkben!

Az SK Csoport a Fortune magazin az 500 legjelentősebb cég listáján szerepelteti. Legújabb leányvállalata a komáromi SK Battery Manufacturing Kft. évente több mint, 250.000 elektromos autót fog ellátni kiváló teljesítményű akkumulátorokkal. Cégünk az egyik legjelentősebb európai autógyártó beszállítója.

A legmodernebb környezetvédelmi elvárásoknak megfelelő, csúcstechnológiára épülő gyárunkban mindenki megtalálhatja jövőbeli számításait!

Amit kínálunk:

versenyképes alapbér,
cafetéria – SZÉP kártya,
étkezési támogatás,
munkába járás támogatás,
szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
felkészült, kompetens csapat,
modern irodai környezet.

Feladataid lesznek:

HR kontrolling és reporting rendszer továbbfejlesztése,
létszámgazdálkodás nyomon követése,
kimutatások, elemzések, előrejelzések készítése, vezetői döntések támogatása,
HR adatok, mutatószámok napi/heti/havi elemzése,
munkaerőpiaci helyzettel kapcsolatos adatgyűjtés és összesítések készítése (bérelemzés, munkaerőpiaci mozgás),
aktív részvétel az éves költségtervezésben.

Téged keresünk, ha:

legalább felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel,
kiemelkedő Excel tudásod van,
legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel,
legalább társalgási szinten használod az angolt nyelvet,
analitikus gondolkodásmód, jó elemző készség, pontosság, precizitás jellemez

Indítsd be még ma zöldmezős karrieredet! Mindenkinek van nálunk helye!

Munkavégzés helye:

Komáromi ipari park

Munkáltató

SK BATTERY HUNGARY

Teljes név:

SK Battery Hungary Gyártó Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.

Fő tevékenység:

Akkumulátor, szárazelem gyártása

Kapcsolattartó:

skbh@sk.com