Az SK On Hungary Kft. ajánlata: műszakvezető

2023. 01. 05. (10:15)

Az SK On Hungary (SKOH) az SK Group tagja, amely Dél-Korea harmadik legnagyobb cégcsoportja és a globális energiaipar egyik úttörője. Célunk, hogy világszintű energiaipari technológiákat fejlesszünk, és egyúttal hozzájáruljunk egy környezettudatosabb világ építéséhez. Az SKOH a legnagyobb autóipari gyártók első számú akkumulátorbeszállítója, EV-akkumulátorgyárunk 2019-ben a Komáromi Ipari Parkban kezdte meg működését.

A hozzáértés és az összetartás nálunk egyaránt fontos. Céges kultúránkban meghatározó a csapatszellem és a rugalmasság, amely segít dolgozóinknak abban, hogy minden téren kihozhassák magukból a maximumot. Pályakezdőkre és tapasztalt szakemberekre egyaránt szükségünk van, (mint gyári munkaerőre,) hogy együtt építsük tovább az SK Group közel 60 éves sikerét.

Feladatok:

Az eltérő üzemegységekhez kapcsolódó gyártásirányítási, műszakszervezési feladatok (elektróda; összeszerelő, formázó/tesztelő üzemekben)
Az előírt termelési folyamatok betartatása a termelési tervek megvalósítása során
A termelési területen dolgozó operátorok munkájának hatékony koordinálása
Termelési és minőségi mutatók figyelemmel kísérése és javaslatok tétele a javításra
A heti műszakbeosztás elkészítése, műszaklétszám napi szintű nyomon követése
Folyamatos egyeztetés a társosztályokkal
Napi termelési jelentések ellenőrzése
Termelési terület rendezettségének és tisztaságának folyamatos biztosítása

Elvárások:

folyamatos műszakos munkarend és tisztateres munkakörnyezet vállalása
műszaki szakirányú középfokú végzettség; (előny: mechatronikai, villamossági, finommechanikai, elektrotechnikai vagy a gépészmérnöki/vegyészmérnöki végzettség)
tapasztalat nagyobb (20+fős) csapatok vezetésében
előny az angol (kommunikációképes) nyelvtudás,
rugalmasság és folyamatos igény a fejlődésre

Amit nyújtunk:

Elsajátíthatod az elektromos autók legújabb akkumulátor technológiáját
A piaci és iparági átlagnál magasabb jövedelem, bónuszrendszer és változatos béren kívüli juttatások
SZÉP kártya juttatás nettó 450.000.-HUF / év;  37.500/ hó NETTÓ minden munkavállalónknak
Buszjáratok a környező településekről, ill. saját gépjármű. használata esetén bejárástámogatás
Melegétkezési lehetőség a gyár területén
Hosszútávú munkalehetőség-szakmai előrelépés és fejlődés lehetősége

Munkáltató

SK On Hungary Kft.

Székhely:

2900 Komárom, Irinyi János utca 9.