A SZINGA-Sport Kft. ajánlata: boltvezető helyettes

2023. 05. 03. (09:12)

Főbb feladatok, munkák:

professzionális vevőkiszolgálás, reklamációk kezelése, törzsvásárlói program és termékajánlás
üzletkép kialakítása a vállalat irányelveinek megfelelően (termék kihelyezés)
kirakatrendezés és marketing anyagok kihelyezése
áruszállítás fogadása és feldolgozása, új termékek kihelyezése
a vállalat által kitűzött fogalmi adatok teljesítése
emailek kezelése (belső levelezési rendszer naprakész vezetése)
kommunikáció a központtal, területi vezetővel
beosztás elkészítése, óraszámok nyomon követése
diákokkal való kapcsolattartás, beosztásuk szervezése, visszajelzés
eladói interjúk lefolytatása
csapattagok felé rendszeres visszajelzés, teljesítményértékelés
csapat motiválása
üzlettér és a raktárhelyiség rendben és tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

képes vagy kezelni egy komplex kiskereskedelmi szervezet gyorsan változó, mindennapi műveleteit
önállóan és folyamatosan meg tudod oldani a felmerülő problémákat
minimum 1-3 éves üzletvezető helyettesi tapasztalattal rendelkezel
kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készségekkel rendelkezel
legalább középfokon beszélsz angolul
tudsz azonosulni azzal a mentalitással, hogy „a vevő az első”, és mindent megteszel annak érdekében, hogy „wow-élményben” részesítsd őket

Amit kínálunk:

Heti célpénz kifizetés hétfőnként: keresd meg hetente, amiért megdolgoztál
Extra jutalmak: hétvégi eladási versenyek, egyedi ötletek külön díjazása magas értékű tárgyi nyereményekkel
Szép Kártya, extra béren felüli juttatás
Profitmegosztási program
30% dolgozói kedvezmény saját márkás termékre
Inkluzív csapat: bolti csapatépítő események támogatása, hogy segítsük a beilleszkedést és a csapatmunkát.
Személyes fejlődésedet e-learning kurzusokkal támogatjuk (értékesítés, operáció, termék tréningek)
Területi vezetőd garantáltan kiemelt figyelmet szentel mind szakmai, mind személyes fejlődésedre
E-jelenléti és online beosztás tervező applikáció, ami minimálisra csökkenti a beosztás tervezéshez szükséges idődet.
Dolgozói ajánlás program: (3 hónap után nettó 30 000 HUF, 6 hónap után nettó 60 000 HUF)
Évente két alkalommal szabadon választható teljes DRK öltözetben dolgozhatsz
Utazási támogatás: közigazgatási határon kívülről érkezőknek bérlet vagy jegy 86%-t támogatjuk
Csapatépítő események, óriási bulik, koncertek, fesztiválok várnak Rád
Évi 4 alkalommal megrendezésre kerülő országos csapatépítő buli (Szinga Valentin Napi Party – DRK Family Party – Szinga Díjátadó – Szinga Előkarácsonyi Party)
Itt ténylegesen egy családhoz tartozol, így maximálisan támogatjuk, ha többet szeretnél kihozni magadból!

Munkáltató

SZINGA-Sport Kft.

Székhely:

2900 Komárom, Bajcsy-Zsilinszky utca 7.