A TELETANK Kft. ajánlata: szállodai recepciós

2024. 04. 05. (07:00)

Feladatok

Az új munkatárs feladatai:képviseli a tulajdonosi értékeket viselkedésével, kommunikációjával, hozzáállásával
az érkező vendégek fogadása, nyilvántartásba vétele, távoztatása
információ nyújtás a környék látnivalóiról, rendezvényeiről
e-mail-ek, telefonok fogadása, megválaszolása
értékesítés, ajánlatok kidolgozása
foglalások rögzítése, kezelése a szállodai szoftverben
szállodai szobakapacitás naprakészen tartása a különböző foglalási felületeken
vendégforgalom figyelemmel kísérése, vezeti a vendégek szobaszámláját, fizettet
felmerülő vendégpanaszok, reklamációk kezelése, intézkedik a probléma megoldás érdekében
közreműködik és kommunikál a szálloda más területén dolgozókkal (reggeliztetés, étterem, konyha, szobatakarítás)

Elvárások

Az ideális munkatárs számunkra:rendelkezik minimum középfokú végzettséggel
rendelkezik angol nyelvismerettel szóban és írásban
kommunikatív, segítőkész, megbízható, talpraesett, nyitott jellem
képes önállóan és precízen dolgozni
ápolt megjelenéssel bír
rendelkezik felhasználó szintű számítógépes ismerettel
lakhelye Komárom környékén található
kiszámítható, havi beosztás szerint vállalja a  2 műszakos munkarendet napi 8 órában (6:30-14:30 és 14:30-22:30) heti 1-3 napon

Előnyt jelent

hasonló munkakörben szerzett tapasztalat vagy szakirányú tanulmányok
német nyelvismeret

Amit kínálunk

igényes, megbízható, stabil munkakörnyezet
családias, támogató légkör
változatos munkafeladat
kiszámítható munkabeosztás
erkölcsi és anyagi megbecsültség
jogtisztán bejelentett havi bér átutalással
fizetett szabadság
alapbér + bérpótlék + cafeteria
teljesítmény alapú bónusz
pályakezdők és felsőfokú tanulmányokat végzők jelentkezését is várjuk

Munkahelyi extrák

Kerékpártároló
Parkoló
Ingyen kávé, üdítő
Ingyen reggeli

Céginformáció

Komárom egyik legelismertebb, a piacon meghatározó, minősített szállodája 17 éves múlttal egy 1992 óta működő cég részeként.  A szállodában 4-10 éve dolgozó recepciós csapat tagjai közé keressük új részmunkaidős munkatársunkat.

(Forrás: profession.hu)

Munkáltató

TELETANK Kft.

Székhely:

2900 Komárom, Táncsics Mihály u. 34.