A Vandamme Hungária Kft. ajánlata: gépbeállító/sorkezelő

2024. 02. 26. (07:26)

A Vandamme Hungária Kft. növényolaj-, és takarmánygyártó üzeme 2008 óta folyamatosan fejlődő cégként üzemel Komáromban. Évtizedes múltú belga tulajdonban álló családi vállalkozás, mely alacsony létszámmal állít elő óriási produktumot. Működésünket tekintve, az elmúlt években nem kényszerültünk kényszerleállásra, sőt a tapasztalatok azt mutatták, hogy fokoznunk kellett kapacitásunkat.

Amennyiben egy családias hangulatú, alacsony létszámmal működő munkahelyet keresel, hosszú távra, ahol nem csak egy szám vagy, csatlakozz hozzánk!

Főbb feladatok, munkák:

növényolajipari gyártósorok felügyelete kezelése, kisebb karbantartása
a termelés zavartalan működésének biztosítása
a termelés folyamatos ellenőrzése, a termelési adatok dokumentálása
termelési terület és berendezések takarítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

középfokú végzettség (műszaki, gépész, vagy vegyipari)
problémamegoldó képesség, átfogó gondolkodásmód
precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
12 órás folyamatos műszak vállalása (2 nap nappal 12 órában, majd 2 nap szabad, ezt követően pedig 2 nap éjjel szintén 12 órában.)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

kazánkezelői vizsga (12 t/h)

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem,
Teljes bejárási költségtérítés
Cafeteria, mozgóbér

Munkáltató

Vandamme Hungária Kft

Teljes név:

Vandamme Hungária Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

2921 Komárom, Tűzoltó utca 2.

Fő tevékenység:

Olaj gyártása

Kapcsolattartó:

Zsolt.Jeszenszky@groupvandamme.com