A Vandamme Hungária Kft. ajánlata: logisztikai vezető

2023. 10. 13. (08:30)

Feladatok:

a termeléshez kapcsolódó alapanyagellátási és logisztikai folyamatok megszervezése,
az értékesítéshez kapcsolódó logisztikai folyamatok ütemezése és irányítása
a hulladékgazdálkodás felügyelete, szállítási folyamatok megszervezése.
Vámhatározatok kezelése
vállalati logisztikai költségek elemzése
új logisztikai rendszerek bevezetésében való részvétel
jelentések, dokumentációk összeállítása – napi készlet nyilvántartása és vezetése – riportálása
4 fő irodai logisztikus és 5 fő raktáros koordinálása, folyamatos kapcsolat a termeléssel
bejövő, kimenő áruk (kamion, uszály, vonat) teljes körű dokumentálása
napi szintű operatív kapcsolattartás angol nyelven.
igény esetén fejlesztésekben való aktív részvétel

Elvárások:

Szakirányú felsőfokú végzettség
Legalább 5 éves releváns iparágban (Malomipar, Agráripar, Takarmányipar) szerzett tapasztalat
Ömlesztett alapanyagnak és készterméknek síktárolóban történő, valamint silós-, és tartályos tárolási technológiával megvalósuló raktározásában szerzett tapasztalat
Csapatjátékos, lojalitás, nagyfokú precizitás, jó kommunikációs készség
B kategóriás jogosítvány,
Aktív, kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem,
Teljes bejárási költségtérítés
Cafeteria
13. havi teljesítmény alapú bér
Céges mobil és laptop
Folyamatos szakmai továbbképzési lehetőség
Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
Stabil, nemzetközi hátterű, nagy múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő cégcsoportnál biztos munkalehetőség.

Munkáltató

Vandamme Hungária Kft

Teljes név:

Vandamme Hungária Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

2921 Komárom, Tűzoltó utca 2.

Fő tevékenység:

Olaj gyártása

Kapcsolattartó:

Zsolt.Jeszenszky@groupvandamme.com