A Vandamme Hungária Kft. ajánlata: nehézgépkezelő

2023. 06. 23. (08:38)

Feladatok:

Telephelyen belüli anyagmozgatási tevékenységek ellátása
Kimenő és beérkező kamionok kiszolgálása
Rábízott logisztikai terület felügyelete, rendben tartása
Folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, bizonylatok kezelése
Készletellenőrzés
Termelés ellátásának biztosítása
Minőségirányítási rendszer szabályainak betartása, utasításainak követése

Elvárások:

Problémamegoldó képesség, átfogó gondolkodásmód
Felelősségteljes munkavégzés és csapatmunkában részvétel
Csúsztatott munkarend vállalása

Előny:

Komárom és környéke lakóhely (max.40-50 km)

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem, bejárási költségtérítés
Cafeteria, negyedéves – és éves bónusz
Stabil, nemzetközi hátterü, nagy múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő cégcsoportnál biztos munkalehetőséget.

Munkáltató

Vandamme Hungária Kft

Teljes név:

Vandamme Hungária Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely:

2921 Komárom, Tűzoltó utca 2.

Fő tevékenység:

Olaj gyártása

Kapcsolattartó:

Zsolt.Jeszenszky@groupvandamme.com