A Veolia Energia Magyarország Zrt. ajánlata: kazánfűtő és karbantartó

2023. 05. 17. (07:23)

Szeretne Ön is egy társadalmilag felelős vállalatnál dolgozni, ahol nap mint nap számtalan település, intézmény és család számára járulhat hozzá az alapvető energia-, víz- és hulladékgazdálkodási szolgáltatások biztosításához?

Nálunk a helye, ha rendelkezik kazángépész végzettséggel (OKJ 12t/h fölött), vagy műszaki probléma megoldó készséggel!

Munkatársat keresünk
Kazánfűtő és karbantartó pozícióba.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

a gőzüzemű kazánház és vízkezelő rendszer teljeskörű üzemeltetése,
távfelügyeleti folyamatirányító rendszer kezelése,
valamint részvétel az ütemezett tervezett karbantartásokban és a hibaelhárításban.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

kazángépész végzettség (12t/h teljesítmény fölött),
műszaki problémamegoldó készség,
legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat,
számítógép kezelői alapfokú ismeretek,
megbízhatóság,
önálló munkavégzés
valamint a készenléti jellegű munkaidő vállalása (24 órás munkavégzés).

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

víz- gáz-, fűtés-, vagy csőszerelő szakmunkás végzettség,
villanyszerelő szakmunkás végzettség,
épületgépészet terén szerzett tapasztalat,
gőzkazán üzemeltetésében szerzett tapasztalat.
hőszolgáltatásban szerzett tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:

bejelentett hosszútávú munkalehetőség,
24/72 órás munkarendet, azaz egy teljes napi munkavégzést három nap pihenés követ,
értékteremtő feladatok és kihívások egy sikeres és növekvő vállalatnál,
önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően),
dolgozói részvényjegyzési lehetőséget,
rugalmasság a munkaidő beosztásában.

Munkáltató

Veolia Energia Magyarország Zrt.

Székhely:

Budaörs, Szabadság út 301, 2040