A VG KOMAROM KFT. ajánlata: kiemelt raktáros

2024. 06. 19. (06:58)

Feladatok:

Termelés folyamatos kiszolgálása különböző alapanyagokkal, segédanyagokkal
Beérkező alap-, segéd-, és egyéb anyagok kezelése
Alapanyagok és segédanyagok kezelése a FIFO elv alapján
Kiszállítási lista alapján a késztermékek előkészítése, mozgatása és a kiszállításra kerülő késztermék rögzítése a vállalatirányítási rendszerbe
Késztermékek csomagolása, készletre vételezése
Készáru elhelyezése, rendszerezése
Targoncák karbantartása
Fizikai leltárakban az eredmények kiértékelésében való részvétel
Műszakos kollégák munkájának koordinálása, szakmai támogatása

Szükséges tapasztalat:

Raktáros, targoncás munkakörben szerzett tapasztalat
Vezetői tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Elvárások:

Szakirányú szakképesítés (OKJ)
Targoncakezelői vizsga
Min. 3 év tapasztalat
Önálló munkavégzés
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Nagyfokú precizitás, pontosság, rendszeretet

Amit kínálunk

Dinamikusan fejlődő fiatalos csapat
Biztos háttér
Fejlődési lehetőség
Határozatlan idejű munkalehetőség
Azonnali munkakezdés

Céginformáció

Európa legnagyobb független, összehajtható kartondobozokat gyártó vállalataként 8 országban 13 gyáregységgel vagyunk jelen, kiemelkedő tapasztalattal rendelkezünk az offszet nyomtatott kartondobozok és a hullámkarton csomagolóanyagok gyártása területén.Ha szeretnél tagja lenni egy fiatalos, befogadó, európai vallalati kultúrával rendelkező cégnek, akkor jelentkezz. Csapatunk tagjaként segítségedre leszünk a beilleszkedéstől a továbbképzési lehetőségeket át a hosszútávú szakmai fejlődésig.

(Forrás: profession.hu)