A VG Komarom Kft. ajánlata: operátor (gépkezelő)

2023. 11. 13. (10:03)

Feladatok

Termelési folyamatokban való részvétel – könnyű fizikai munka
A gépek folyamatos kiszolgálása, töltése, késztermék vizuális ellenőrzése, csomagolása, címkézése
A termékek gyártásával járó technológiák, 5S betartása
Szükséges nyelvtudás:Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2900, Komárom Bánki Donát utca 8/Zemplén Géza utca 5.

Elvárások

Önálló munkavégzés
Alapfokú számítógépes ismeretek
Nagyfokú precizitás, pontosság, gyorsaság, rendszeretet
Monotonitás tűrés
12 órás, váltott műszakrend vállalása
Szükséges tapasztalat:Gyártásban szerzett/operátori tapasztalat

Amit kínálunk

Biztonságos, tiszta munkakörnyezet
Dinamikusan fejlődő fiatalos csapat
Biztos háttér
Fejlődési lehetőség
Határozatlan idejű munkalehetőség
Azonnali munkakezdés
Munkahelyi extrák
Céges busz
Kerékpártároló
Parkoló
Ingyen gyümölcs, nasi

Cég információ

Európa legnagyobb független, összehajtható kartondobozokat gyártó vállalataként 7 országban 10 gyáregységgel vagyunk jelen, kiemelkedő tapasztalattal rendelkezünk az ofszet nyomtatott kartondobozok és a hullámkarton csomagolóanyagok gyártása területén. Ha szeretnél tagja lenni egy fiatalos, befogadó, európai vállalati kultúrával rendelkező cégnek, akkor jelentkezz. Csapatunk tagjaként segítségedre leszünk a beilleszkedéstől a továbbképzési lehetőségeket át a hosszútávú szakmai fejlődésig.

Munkáltató

VG KOMÁROM

Teljes név:

VG Komarom Kft.

Székhely:

Bánki Donát utca 8. Komárom 2900 Magyarország

Fő tevékenység:

Papír csomagolóeszköz gyártása

Kapcsolattartó:

vgkomarom@vangenechten.com