A VG Komarom Kft. állásajánlata: Gépkezelő

2022. 09. 05. (07:47)

Európa legnagyobb független, összehajtható kartondobozokat gyártó vállalataként 7 országban 10 gyáregységgel vagyunk jelen, kiemelkedő tapasztalattal rendelkezünk az offszet nyomtatott kartondobozok és a hullámkarton csomagolóanyagok gyártása területén. Ha szeretnél tagja lenni egy fiatalos, befogadó, európai vállalati kultúrával rendelkező cégnek, akkor jelentkezz. Csapatunk tagjaként segítségedre leszünk a beilleszkedéstől a továbbképzési lehetőségeket át a hosszútávú szakmai fejlődésig.

Feladatok:

Termelési folyamatokban való részvétel
A gép folyamatos működésének figyelemmel kísérése, a gépmester munkájának támogatása
A hozzá tartozó egység gép eredményes és hatékony működtetése
A termékek gyártásával járó technológiák, 5S betartása
Anyagmozgatás

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást
Munkavégzés helye:
2900, Komárom Bánki Donát utca 8

Elvárások:

Középfokú műszaki (mechanika, pneumatika, papíripari stancolás) végzettség
Önálló munkavégzés
Alapfokú számítógépes ismeretek
Műszaki érzék
Nagyfokú precizitás, pontosság, rendszeretet
Emelőgépkezelői OKJ
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Szükséges tapasztalat:

Nyomdaiparban, gépkezelő operátorként szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Dinamikusan fejlődő fiatalos csapat
Biztos háttér
Fejlődési lehetőség
Határozatlan idejű munkalehetőség
Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Gépkezelő

További információ ITT!

Munkáltató

VG KOMÁROM

Teljes név:

VG Komarom Kft.

Székhely:

Bánki Donát utca 8. Komárom 2900 Magyarország