A VIATRIS ajánlata: minőségügyi specialista

2023. 01. 18. (11:35)

A VIATRIS egy új globális gyógyszeripari vállalat, melynek részeként a Mylan Hungary Kft is küldetésének tekinti, hogy világszerte és az élet minden szakaszában egészségesebb életet biztosítson az emberek számára.

Ezt a következők révén tesszük:

Hozzáférhetőség: világszerte kiváló minőségű, megbízható gyógyszereket biztosítunk
Vezető szerep: fenntartható módon nyújtunk innovatív megoldásokat
Partnerség: szakértelmünk folyamatosan az emberek szolgálatában áll

A komáromi telephelyen található a vállalat Európai Regionális Minőségügyi kiválóság Központja. Az Európai Unióban az egyik legmodernebb és legnagyobb minőségellenőrzési laborral rendelkezünk. Az Európai Unióban értékesített, a helyi, stratégiailag fontos csomagáló üzemünkben vagy az Európai Unió más országaiban, illetve harmadik országban csomagolt késztermékek minőségellenőrzését és felszabadítását végezzük.

Közel 500 főre nőtt a munkavállalók létszáma, akik oktatására, taníttatására és fejlesztésére jelentős figyelmet fordítunk.

Feladatok:

Betanulás után – attól függően, hogy melyik csoporthoz csatlakozol – részt veszela különböző termékek minőségügyi felülvizsgálatában vagy
a Termékminőség felülvizsgálati jelentések elkészítésében és a minőségügyi megállapodások elkészítésében vagy
a kivizsgálások, reklamációk koordinálásában vagy
a különböző törzskönyvi megfelelőséghez kapcsolódó feladatokban és
a Szabványműveleti előírások előkészítésében és megírásában
igény esetén a minőségügyi és más funkciók személyzetének GMP-vel kapcsolatos oktatásában, továbbképzésében

Elvárások:

Felsőfokú végzettség
Középfokú, aktív angol nyelvtudás
Önálló döntéshozatali képesség
Pontos, igényes munkavégzés
Talpraesettség, jó problémamegoldó képesség és kiváló kommunikációs készség
Felhasználói szintű számítástechnikai (MS Office) ismeretek

Előny:

Természettudományos végzettség (vegyészmérnök, biológus, biomérnök, élelmiszermérnök, környezetmérnök, stb.)
Német nyelvtudás
GMP ismerete

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés
Cafeteria
Dolgozói élet és baleset biztosítás
Ingyenes meleg étkezés
Bejárás támogatása
Letelepedési támogatás
Sportolási támogatás
Éves bónusz
Tiszta, igényes munkakörnyezet
Angol nyelvoktatás
Karrier és fejlődési lehetőség

Munkáltató

Viatris Kft.

Székhely:

2900 Komárom, Mylan utca 1.