A Viatris (Mylan Hungary Kft.) ajánlata: eszkalációs koordinátor

2024. 01. 17. (07:38)

A VIATRIS egy új globális gyógyszeripari vállalat, melynek részeként a Mylan Hungary Kft is küldetésének tekinti, hogy világszerte és az élet minden szakaszában egészségesebb életet biztosítson az emberek számára.

Ezt a következők révén tesszük:

Hozzáférhetőség: világszerte kiváló minőségű, megbízható gyógyszereket biztosítunk
Vezető szerep: fenntartható módon nyújtunk innovatív megoldásokat
Partnerség: szakértelmünk folyamatosan az emberek szolgálatában áll

A komáromi telephelyen található a vállalat Európai Regionális Minőségügyi kiválóság Központja. Az Európai Unióban az egyik legmodernebb és legnagyobb minőségellenőrzési laborral rendelkezünk. Az Európai Unióban értékesített, a helyi, stratégiailag fontos csomagáló üzemünkben vagy az Európai Unió más országaiban, illetve harmadik országban csomagolt késztermékek minőségellenőrzését és felszabadítását végezzük.

Közel 500 főre nőtt a munkavállalók létszáma, akik oktatására, taníttatására és fejlesztésére jelentős figyelmet fordítunk.

Főbb feladatok:

Ellenőrzi és követi a kritikus minőségügyi problémákról beérkező értesítéseket
Létrehozza, kezeli és befejezi a kritikus minőségügyi problémákról az eszkalációs
rekordot a Trackwise rendszerben.
Hívásokat szervez és vezet a kritikus minőségügyi problémák eszkalációjával kapcsolatban az összes szükséges résztvevővel
Biztosítja, hogy az kritikus minőségügyi problémák eszkalációjához kapcsolódó döntések időben megtörténjenek és dokumentálva legyenek
Koordinálja a kritikus minőségügyi problémák kivizsgálásával kapcsolatos információk megosztását az érintett felek, különböző osztályok, telephelyek, piaci affiliate-ek, Globális Minőségügy Kivizsgálások stb. között
Összegyűjti a szükséges információkat és tervezetet állít össze a kritikus minőségügyi problémákhoz kapcsolódó hatósági értesítésekhez
Biztosítja, hogy a hatósági értesítések tervezetei átnézésre és jóváhagyásra kerülnek a minőségügyi felsőbb vezetőség által
Biztosítja, hogy a kritikus minőségügyi problémákhoz kapcsolódó hatósági értesítések, hatóságok kérdéseire adott válaszok időben elküldésre kerüljenek és dokumentálva legyenek
Információt szolgáltat a kritikus minőségügyi problémák eszkalációjával kapcsolatban a minőségügyi felsőbb vezetőség felé
Részt vesz a hatáskörében releváns folyamatok fejlesztésében és SOP-k megírásában.
Biztosítja a mindenkori legmagasabb szintű GMP-elveknek való megfelelést.
Egyéb feladatok, mellyel a vezetője megbízza.

Elvárások:

Felsőfokú végzettség elsősorban természettudományos területen: vegyészmérnök,biológus, biomérnök, élelmiszermérnök, környezetmérnök, stb.)
Középfokú vagy felsőfokú, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban. Képes olvasni és értelmezni összetett dokumentumokat. Képes szakmai levelek elkészítésére,szakmai levelezés lebonyolítására.
Képes magasabb szintű vezetéssel való együttműködésre, elvont dolgok kommunikációjára.
Képes felsőbb vezetés felé előadások megtartására.
Proaktív hozzáállás és asszertivitás
Önálló döntéshozatali és gyors reagáló képesség
Pontos, igényes munkavégzés
Talpraesettség, jó problémamegoldó képesség és kiváló kommunikációs készség
Felhasználói szintű számítástechnikai (MS Office) ismeretek
GMP ismeret előny
Kivizsgálásokban való jártasság előny

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés
Cafeteria
Dolgozói élet és baleset biztosítás
Ingyenes meleg étkezés
Bejárás támogatása
Letelepedési támogatás
Sportolási támogatás
Éves bónusz
Tiszta, igényes munkakörnyezet
Angol nyelvoktatás
Karrier és fejlődési lehetőség

Munkáltató

Viatris Kft.

Székhely:

2900 Komárom, Mylan utca 1.