A Viatris (Mylan Hungary Kft.) ajánlata: gyógyszercsomagoló gépkezelő

2024. 01. 17. (07:33)

Feladatok

Könnyű fizikai munka
Automata gyógyszercsomagológép üzemeltetése
Alapanyag felkészítése, késztermék kezelése
Alapszintű technikai problémák elhárítása
Megrendeléshez tartozó dokumentáció vezetése
Minőségellenőrzési feladatok elvégzése

Elvárások

Szabálykövető és precíz munkavégzés
3 műszakos munkarend vállalása
Alapszintű számítógép-kezelési gyakorlat
Gyártó vállalatnál szerzett gépkezelői tapasztalat előny, de nem feltétele a jelentkezésnek
Csapatjátékos és dinamikus munkát szerető személyiség

Amit kínálunk

A pozícióban jelenleg átlagosan elérhető havi bér pótlékokkal bruttó 463.000 HUF
50%-os délutáni és 80%-os éjszakai pótlék
Teljesítmény függő éves béremelés
A karrierlétra program keretein belül lehetőséget biztosítunk előlépésre, mely további béremelést jelent
Munkavállaló-barát módon tervezett nyári és karácsonyi szabadság
Próbaidő sikeres teljesítése után garantált bruttó 100 000 HUF azonnali kifizetés
Éves bónusz, mely elérheti 1,5 havi fizetés összegét
11 elemből válaszható, 520 000 HUF bruttó éves cafeteria, ezen felül mindenkinek napi egy meleg étkezés biztosított (a menü több elemből válaszható)
Bejárás támogatás: tömegközlekedés esetén 100%-os térítés, gépkocsihasználat esetén 60 HUF/km
Ingyenes céges buszjáratok folyamatosan bővülő útvonalakon (Magyarország és Szlovákia több pontjáról)
100 km-nél távolabbi lakhelyről 35 km-en belülre való költözés esetén albérleti támogatás biztosított, melynek összege havonta nettó maximum 100 000 HUF 1 éven át
Havi bruttó 7520 HUF sportolási támogatás
Dolgozói élet- és balesetbiztosítás (melynek érvényessége munkaidőn túlra is kiterjed): kritikus betegségek, gyermek születése, csonttörés, bármely okú műtéti beavatkozás esetén
Magán szakorvosi és diagnosztikai ellátás privát egészségügyi szolgáltatónál országosan
Dolgozói ajánlási program, mely egy jelölt sikeres ajánlása esetén minimum bruttó 300 000 HUF
Ingyenes munkaruha-biztosítás és -tisztítás
Ingyenes angol nyelvi képzés karrierprogram keretein belül
Világszínvonalú gépek, tiszta gyógyszeripari környezet
Folyamatosan fejlődő, biztos jövőt kínáló vállalat, mely az elmúlt 10 év során mind munkatársai számát, mind gyógyszercsomagolási kapacitásait megháromszorozta.

Munkahelyi extrák

Céges étkező
Kávézó
Orvosi felügyelet
Zuhanyzási lehetőség
Céges busz
Kerékpártároló
Parkoló
Ingyen reggeli
Ingyen ebéd

Munkáltató

Viatris Kft.

Székhely:

2900 Komárom, Mylan utca 1.