A Viatris (Mylan) Hungary Kft. ajánlata: Indirect Contract Coordinator

2023. 09. 25. (08:30)

Főbb feladatok, munkák:

· Titoktartási megállapodások felülvizsgálata, frissítése az LCM rendszerben
· Az új titoktartási megállapodások rögzítése, jóváhagyatási és aláírási folyamatának menedzselése
· Szerződések kereskedelmi, jogi és pénzügyi egyeztetése és véglegesítése külső és belső Partnerekkel.
· A véglegesített szerződések rögzítése és jóváhagyatása az LCM rendszerben
· Szerződések aláíratása az érintett Felek által
· Egyezteti és véglegesíti a szükséges szerződés-módosításokat, azok jóváhagyatását, aláírását
· Egyéb, a Beszerzési Vezető által meghatározott feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

· Beszerzési jogi és tárgyalástechnikai ismeretek, számítógép-kezelői ismeretek, GMP ismeretek. Szerződéskötési szakmai tapasztalattal rendelkezik.
· Precizitás, megbízhatóság, problémamegoldó képesség
· A munkakör betöltője részben önállóan, a Beszerzési Vezető felügyelete alatt tevékenykedik.
· Felsőfokú közgazdasági, vagy logisztikai végzettség, beszerzési jogi ismeret képzés előny.
· Tárgyalási szintű angol nyelvismeret. Helyi nyelv (magyar) hatékony ismerete írásban és szóban egyaránt. Általános üzleti dokumentumok, szerződések olvasásának és értelmezésének képessége. Üzleti levelezés és jelentések elkészítésének képessége.
· Képes részben sztenderd megoldásokon keresztül gyakorlati problémák kezelésére, melyekben némi bizonytalanság és elemzés szükséges. Képes következtetések levonására, előírások és részletes szabályok követésére, és közepesen összetett problémák megoldására

Amit kínálunk:

Kiemelkedő alapbér
Éves bónusz
Cafeteria
Ingyenes étkezés
Bejárás támogatás, céges buszjáratok
Letelepedési támogatás
Dolgozói élet és baleset biztosítás
Angol nyelvoktatás
Tiszta, gyógyszeripari környezet

Munkáltató

Viatris Kft.

Székhely:

2900 Komárom, Mylan utca 1.