A viatris (Mylan) Hungary Kft. ajánlata: laboratóriumi analitikus – LC-MS/MS

Főbb feladatok:

LC-MS/MS analitikai módszerek bevezetése (AMT, verifikálás), főképp nitróz-aminok tesztelésére
A mérési eredmények könyvelése az aktuális GMP követelmények alapján
A vizsgálati eredmények minősítése és jóváhagyása
Laboratóriumi kivizsgálásokban való részvétel

Elvárások:

Szakirányú felsőfokú végzettség (vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, stb.)
Műszeres analitikai ismeretek (kiemelten HPLC-MS/MS)
Kommunikációképes angol nyelvtudás (főként írásban kell használni)
Felhasználói szintű számítástechnikai (MS Office) ismeretek (laboratóriumi szoftver ismeret előny)
Szabálykövető magatartás
Terhelhetőség

Előny:

Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat
Analitikus/kromatográfiás szakmérnök végzettség
Felsőfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Kiemelkedő alapbér
Éves bónusz
Cafeteria
Ingyenes étkezés
Bejárás támogatás, céges buszjáratok
Letelepedési támogatás
Dolgozói élet és baleset biztosítás
Angol nyelvoktatás
Tiszta, gyógyszeripari környezet

Munkáltató

Viatris Kft.

Székhely:

2900 Komárom, Mylan utca 1.