A WELL DONE St. Moritz Kft. ajánalta: marketing és kereskedelmi asszisztens

Feladatok

menedzser asszisztensi feladatok, a vezetők munkájának adminisztratív támogatása
marketing feladatok – termékfejlesztésben való részvétel, POS eszközök, szóróanyagok tervezése és beszerzése, online és offline kampányok szervezése, ügynökségekkel való kapcsolattartás
import-export folyamatok támogatása
pályázati projektekhez kapcsolódó adminisztráció
kimutatások, statisztikák készítése

Elvárások

felsőfokú végzettség
minimum 2-3 év marketing, kereskedelmi, illetve vezető asszisztensi területen szerzett releváns tapasztalat
magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
proaktivitás és precizitás
jó szervezőkészség, multitasking
strukturált problémamegoldó készség
angol nyelvtudás, főként írásban

Előnyt jelent

SAP felhasználói tapasztalat
Szlovák nyelvtudás
analitikus gondolkodás

Amit kínálunk

Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
heti 40 órás munkavégzés hétfőtől péntekig
dinamikus elkötelezett csapat, családias légkör
éves bónusz a vállalat és az egyéni teljesítménytől függően
dolgozók számára kedvezményes termék vásárlási lehetőség
a törvény szerinti utazási támogatás
Céginformáció
Cégünk háztartási tisztító- és fertőtlenítő szereket gyártó és forgalmazó, több mint 25 év termékfejlesztési tapasztalattal rendelkező, kategóriájában piacvezető FMCG vállalat. Ikonikus tisztítószerünk a Well Done Hideg zsíroldó. Fogyasztási termékeink megtalálhatóak valamennyi kiskereskedelmi láncban, és vegyi áru nagykereskedésben, gastro ill. nagy kiszerelésű termékeinket pedig vendéglátóhelyek, intézmények vásárolják viszonteladóinkon keresztül, akik országos lefedettséget biztosítanak számunkra. Minőségi termékeinket számos export piacon is értékesítjük, Szlovákiában, Romániában saját leányvállalattal is rendelkezünk.

(Forrás: profession.hu)