A WELL DONE St. Moritz Kft. ajánlata: gépbeállító

2023. 08. 31. (07:26)

Magyarország egyik vezető háztartási tisztítószereket gyártó és forgalmazó cége.

Főbb feladatok, munkák:

Gépek üzemeltetési paramétereinek megfelelő beállítása, és azok folyamatos ellenőrzése,
A töltőberendezések finombeállítása, a lehető legnagyobb teljesítmény elérésére, ami még nem veszélyezteti a minőségi csomagolás elvégzését,
Adott termékek gyártási folyamatának elindítása az előírásoknak megfelelően,
Átállások és beállítások végrehajtása,
A gyártó gépeknél előforduló hibák forrásának beazonosítása; hibaelhárítás a karbantartó munkatárssal együttműködve;
Gépleállások esetén gondoskodni a gépek mielőbbi újraindításáról,
Folyamatos állapotfelmérés az esetleges meghibásodások megelőzése érdekében, kisebb meghibásodások elhárítása,
A termelés vezető és a karbantartók folyamatos tájékoztatása a gépek üzemeléséről és azok meghibásodásáról,
Az elvégzett munkálatok előírás szerinti dokumentálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Középfokú gépészeti, műszerész szakirányú végzettséged van,
Műszaki szemlélettel rendelkezel, gyártósori gépek karbantartásában jártasságot szereztél más termelő / gyártó vállalatnál,
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
Technikusi és/vagy műszaki szakközépiskolai végzettség előnyt jelent.

Amit kínálunk:

Heti 40 óra munkavégzés, két műszakban,
Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség,
Dinamikus elkötelezett csapat, családias légkör,
Dolgozók számára kedvezményes termék-vásárlási lehetőség,
Éves bónusz a vállalat és az egyéni teljesítménytől függően,
Fejlődési lehetőség,
A törvény szerinti utazási támogatás, Komárom városán kívülről bejárók számára.

Munkáltató

WELL DONE St. Moritz Kft.

Székhely:

2900, Komárom, Mártírok útja 92,