A WELL DONE St. Moritz Kft. ajánlata: logisztikai és raktár vezető

2023. 05. 22. (07:05)

Magyarország egyik vezető háztartási tisztítószereket gyártó és forgalmazó cége, a Well Done St. Moritz Kft. (Komárom) tisztítószer gyártó üzemébe munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

Raktározási és logisztikai feladatok, folyamatok működtetése és optimalizálása
Alapanyag, csomagolóanyag és készáruraktár felügyelete
Kiszállítás folyamatosságának biztosítása
Készletpontosság, optimális hely- és erőforrás kihasználás biztosítása
Leltár tervezése, kiírása, megszervezése és elvégzése
Import alapanyagok, készáruk rendelkezésre állásának biztosítása, a megrendelések tervezése, koordinálása és ezzel kapcsolatos dokumentáció és adminisztráció elvégzése
Logisztikai területet érintő projektekben való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
2-3 éves logisztikai területen szerzett releváns vezetői tapasztalat
Magas szintű Excel ismeret
Elkötelezettség és komplex rendszerszintű gondolkodás, rendszerszemlélet
Hatékony kommunikációs készség
Agilis személyiség, határozott fellépés
Precizitás és megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Angol nyelvtudás
SAP logisztikai modul ismerete

Amit kínálunk:

Éves bónusz a vállalat és az egyéni teljesítménytől függően
Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
Felelősségteljes és Kihívásokkal teli munkakör
Fejlődési lehetőség
Széleskörű ötletmenedzsment rendszer: díjazzuk az ötleteid!

Munkavégzés helye: Komárom, Mártírok út 92.

Munkáltató

WELL DONE St. Moritz Kft.

Székhely:

2900, Komárom, Mártírok útja 92,