A WELL DONE St. Moritz Kft. ajánlata: marketing és menedzser asszisztens

2023. 09. 05. (06:23)

Magyarország egyik vezető háztartási tisztítószereket gyártó és forgalmazó cége

Főbb feladatok, munkák:

Menedzser asszisztensi feladatok, a vezetők munkájának adminisztratív támogatása,
Marketing feladatok – termékfejlesztésben való részvétel, POS eszközök, szóróanyagok tervezése és beszerzése, online és offline kampányok szervezése, ügynökségekkel való kapcsolattartás
Import-Export folyamatok támogatása,
Pályázati projektekhez kapcsolódó adminisztráció,
Kimutatások, statisztikák készítése,

Az álláshoz tartozó elvárások:

Felsőfokú végzettség
Minimum 2-3 év marketing, kereskedelmi, illetve vezetői asszisztensi területen szerzett releváns tapasztalat
Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
Proaktivitás és precizitás
Jó szervezőkészség, multitasking
Strukturált problémamegoldó készség,
Angol nyelvtudás, főként írásban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

SAP felhasználói tapasztalat
Analitikus gondolkodás

Amit kínálunk:

Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség,
Heti 40 órás munkavégzés hétfőtől péntekig,
Dinamikus elkötelezett csapat, családias légkör,
Éves bónusz a vállalat és az egyéni teljesítménytől függően,
Dolgozók számára kedvezményes termék vásárlási lehetőség,
A törvény szerinti utazási támogatás.
Munkavégzés helye: Komárom, Mártírok út 92.

Munkakezdés:

2023 október első felében

Munkáltató

WELL DONE St. Moritz Kft.

Székhely:

2900, Komárom, Mártírok útja 92,