A WELL DONE St. Moritz Kft. ajánlata: minőségbiztosítási vezető

2022. 10. 25. (06:38)

Bővülő csapatunkba minőségbiztosítási vezető munkatársat keresünk.
Komáromban alakult háztartási tisztítószereket gyártó, 25 év termékfejlesztési tapasztalattal rendelkező vegyipari cég. Alkalmazottak száma 45-50 fő. Termékeink 2 fő szegmensben jelennek meg a tisztítószerpiacon. Kiskereskedelmi termékeink megtalálhatóak számos közismert kereskedelmi láncban; gastro ill. nagy kiszerelésű termékeinket pedig vendéglátóhelyek, intézmények vásárolják disztribútorainkon keresztül.

Főbb feladatok, munkák:

Hatósági engedélyezések, ISO 9001, ISO 14001, IFS koordinálása
Termékfejlesztés
Gyártásközi ellenőrző feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

Az állás betöltéséhez 5-10 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, továbbá vegyipari végzettség szükséges.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Angol nyelvtudás előnyt jelenthet, de nem feltétel.

Amit kínálunk:

Hosszútávú, biztos munkalehetőség.

Állás, munka területe(i):

Egészségügy, Gyógyszeripar
Minőségbiztosítás

Munkáltató

WELL DONE St. Moritz Kft.

Székhely:

2900, Komárom, Mártírok útja 92,