A WELL DONE St. Moritz Kft. ajánlata: minőségirányítási mérnök

2023. 03. 20. (09:58)

Komáromban alakult háztartási tisztítószereket gyártó, 25 év termékfejlesztési tapasztalattal rendelkező vegyipari cég. Alkalmazottak száma 45-50 fő. Termékeink 2 fő szegmensben jelennek meg a tisztítószer piacon. Kiskereskedelmi termékeink megtalálhatóak számos közismert kereskedelmi láncban; gastro ill. nagy kiszerelésű termékeinket pedig vendéglátóhelyek, intézmények vásárolják disztribútorainkon keresztül.

Főbb feladatok, munkák:

A gyártás minőségirányítási feladatainak ellátása
Minőségi problémák okainak feltárása, javító intézkedések bevezetése, követése
Részvétel vevői reklamációk feldolgozásában
Utómunkák megszervezése, koordinálása
Termék-és kiszállítási auditokban való részvétel
Minőségirányítási dokumentáció elkészítésében való részvétel
Szabványok (ISO, IFS) ismerete, alkalmazása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Főiskolai/egyetemi végzettség
Felhasználói számítógépes ismeretek
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Önállóság, proaktivitás
Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

20-30 fős csoport vezetői gyakorlata
Minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
Vegyipari gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Kulturált, modern munkakörnyezet
Hosszútávú munkalehetőség
Teljes munkaidő

Munkáltató

WELL DONE St. Moritz Kft.

Székhely:

2900, Komárom, Mártírok útja 92,