A WELL DONE St. Moritz Kft. ajánlata: raktáros és gyártáselőkészítő

Magyarország egyik vezető háztartási tisztítószereket gyártó és forgalmazó cége, a Well Done St. Moritz Kft. (Komárom) flakongyártó üzemébe munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

Anyagmozgatás a raktárban vagy üzemi területen, az áruk ki- és betárolása
A gyártási folyamatok során felhasznált alapanyagok, csomagolóanyagok, alkatrészek, segédanyagok rendelkezésre állásának biztosítása a termelés felé
A gyártás folyamatosságának támogatása
Anyagmozgások rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
Raktári rend biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Középfokú végzettség
Érvényes targoncavezetői engedély
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Megbízható, precíz, proaktív és dinamikus személyiség, kiváló szervezőkészséggel
Jó kommunikációs és hatékony együttműködési készség

Amit kínálunk:

Éves bónusz a vállalat és az egyéni teljesítménytől függően
Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
Családias légkör
Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Komárom, Mártírok út 92.
Munkakezdés: azonnal

Munkáltató

WELL DONE St. Moritz Kft.

Székhely:

2900, Komárom, Mártírok útja 92,