Az AGROTEC Magyarország Kft. ajánlata: elektronikai szervizszerelő

2023. 05. 31. (07:07)

Az AGROTEC Magyarország Kft. a New Holland mezőgazdasági gépek magyarországi hivatalos vezérképviselete, mely saját dealer hálózattal és márkaszervizzel rendelkezik, komáromi székhellyel az ország 14 pontján van területi központja.

Főbb feladatok, munkák:

telephelyre érkező gépek diagnosztikája, elektronikai javítása
területi központ régiójában üzemelő gépek eseti javítása, karbantartása, elektromos hibák elhárítása
új gépek átadásra történő felkészítése
használtgépek javítása
munkához szükséges alkatrészek megrendelése és felvétele
munka dokumentálása
műhely rendjének fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

mezőgazdasági gépszerelői, autóvillamossági szerelői, elektronikai műszerész
B-kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
pontos, precíz, önálló munkavégzés
jó problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

diagnosztikában, elektromos hibafeltárásban, javításban szerzett jártasság
elektrotechnikában, hidraulikában szerzett jártasság
angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

biztonság és kiszámíthatóság
korszerű, jól felszerelt szervizműhely
színvonalas munkafeltételek, munkaruházat és védőfelszerelés is biztosított
változatos feladatok
mérnöki támogatás, szakmai oktatások, továbbképzési lehetőségek
laptop, telefon
betanulás után szervizautó

Munkáltató

AGROTEC

Teljes név:

AGROTEC Magyarország Kft.

Székhely:

Puskás Tivadar u. 4/a, Komárom

Fő tevékenység:

Mezőgazdasági gépek importja

Kapcsolattartó:

karrier@agrotec.hu