Az AGROTEC Magyarország Kft. ajánlata: IT munkatárs

2023. 10. 18. (07:22)

Feladatok

• operációs rendszerek és számítógépes hálózatok működtetése
• szoftverek és hardverek telepítése, konfigurálása vállalati felhasználók számára (vállalati alkalmazások, harmadik féltől származó alkalmazások, operációs rendszerek)
• vállalati célú hardver beszerzések és telepítések igényeinek a meghatározása
• a teljes számítógépes rendszer és hálózatok biztonságos környezetének a bebiztosítása
• vállalati és rendszeralkalmazások specifikáció szerinti implementálása
• szerver és kliens rendszerek adminisztrációs feladatainak az ellátása ( rendszeres HW / SW frissítésekhez )
• HelpDesk felhasználói támogatás

Elvárások

• legalább közép fokú informatikai szakirányú végzettség
• kommunikációs magyar és szlovák/cseh nyelvtudás elvárás,
• MS Windows, MS Windows Server operációs rendszer ismeretek
• MS Active Directory ismerete
• MS Office csomagok magas szintű, rendszergazdai ismeretével
• MS SQL alapismeretek, switchek, routerek konfigurációjának ismerete
• nagyvállalati infrastruktúra (szerver szolgáltatások, hálózatok) ismerete
• problémamegoldó és feladatorientált szemlélet
• kommunikációs készség, önállóság, felelősségvállalás
• ügyfélbarát megközelítés, lojalitás, rugalmasság
• „B” kategóriás gépjárművezetői jogosítvány

Előnyt jelent

angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

• unikális belső IT restrukturalizációs projektben való részvétel
• hosszú távú, biztos munkahely
• megbízható, stabil vállalati környezet
• nagyszerű, fiatal, lelkes kollégák
• végzettségnek és gyakorlatnak megfelelő fizetés
• gazdag munkavállalói benefitek, céges rendezvények, negyedéves bónusz rendszer, bejárási költségtérítés
• rugalmas munkaidő, távolról történő munkavégzés lehetősége

Cég információ

Mezőgazdasági technika értékesítésével és szervízelésével foglalkozó sikeres nagyvállalat keres az informatikai csapatába új munkatársat létszámbővítés céljából.

Munkáltató

AGROTEC

Teljes név:

AGROTEC Magyarország Kft.

Székhely:

Puskás Tivadar u. 4/a, Komárom

Fő tevékenység:

Mezőgazdasági gépek importja

Kapcsolattartó:

karrier@agrotec.hu