Az AGROTEC Magyarország Kft. ajánlata: könyvelő

2023. 11. 21. (07:58)

Feladatok

szállítói számlák szkennelése, előkészítése könyvelésre
vevői és szállítói folyószámlák egyeztetése, az egyeztetésekkel kapcsolatos levelezés, ügyintézés
vevői, szállítói kompenzációk készítése, egyeztetése, könyvelése
vevői végrehajtási ügyekkel kapcsolatos nyilvántartás vezetése, egyeztetések, követelés kivezetés
bankbizonylatok könyvelése

Elvárások

szakirányú gazdasági középfokú végzettség
számítógépes ismeret
precíz és megbízható munkavégzés
logikus gondolkodásmód, jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

hasonló területen szerzett tapasztalat ami nem feltétel, pályakezdő képzett személy megfelelő
SAP ismeret , mérlegképes könyvelő végzettség nem feltétel, de előnyt jelent

Amit kínálunk

határozatlan idejű munkaviszony
bejelentett teljes munkaidős jogviszony
alapbéren felüli bónusz
bejárási támogatás

Cég információ

Mezőgazdasági gépek értékesítésével és szervízelésével foglalkozó sikeres nagyvállalat keres az számviteli csapatába új munkatársat létszámbővítés céljából.

Munkáltató

AGROTEC

Teljes név:

AGROTEC Magyarország Kft.

Székhely:

Puskás Tivadar u. 4/a, Komárom

Fő tevékenység:

Mezőgazdasági gépek importja

Kapcsolattartó:

karrier@agrotec.hu