Az ALUMETAL GROUP HUNGARY Kft. ajánlata: PLC technikus

2023. 07. 11. (06:31)

Az Alumetal Csoport vezető szerepet tölt be az európai autó- és autóalkatrész beszállítói között és Közép-Európa egyik legnagyobb másodlagos alumíniumötvözet öntvény gyártója.

Főbb feladatok, munkák:

A gyártósorok (főleg PLC, robot rendszerek, irányítási rendszerek (MES) stb.) szoftverének felügyelete, olykor fejlesztése
PLC vezérelt automata gépek és gyártó berendezések üzembe helyezése és karbantartása
A gyártási és mérőeszközök programozása
A fő rendszerek paraméterezése
Felmerülő problémák elhárítása, felmerülésük során esetlegesen a rajzok, leírások, számítások módosítása
A megfelelő kommunikáció biztosítása több telepítési, fejlesztési projekt között

Az álláshoz tartozó elvárások:

Releváns középfokú (műszaki) végzettség
Siemens PLC ismeret
Microsoft Office termékek (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete
Legalább egy vállalatirányítási rendszer (ERP) ismerete
Erős  felelősségtudat a rábízott termékek és folyamatok terén
Pontosság, pro aktivitás, analitikus gondolkodás, eredmény orientáltság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

Stabil munkalehetőség és szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes juttatási csomag
Cafeteria próbaidő alatt is
Kiemelkedő bejárástámogatás
Bónuszrendszer

Munkáltató

ALUMETAL

Teljes név:

Alumetal Group Hungary Kft.

Székhely:

Irinyi János u. 10. Komárom 2903

Fő tevékenység:

alumínium ötvözet gyártás

Kapcsolattartó:

cv@alumetal.hu