Az AMAZONEN-WERKE Kft. ajánlata: raktáros-logisztikus

2022. 11. 22. (12:21)

Főbb feladatok, munkák:

Az Amazone komáromi telephelyén a mezőgazdasági gépek lerakodása, ellenőrzése
Gépek kiszállításánakl szervezése, gépek felrakodása.
Kapcsolattartás a debreceni központtal
Csomagok és Posta átvétele /feladása
Alkatrész értékesítés, raktárkészlet kezelés, számlázás, csomagolás, futárrendelés. (Az alkatrész értékesítés leghamarabb 2024-től indulhat)

Az álláshoz tartozó elvárások:

Mezőgazdasági gépek üzemeltetésében való jártasság
Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
Megbízhatóság, jó kommunikációs képesség
Rakodógép kezelői jogosítvány (teleszkópos rakodó)

Amit kínálunk:

Hosszú távú gondolkozás, biztos nemzetközi háttér
Rugalmasság

Munkáltató

Amazonen-Werke Kft.

Székhely:

2900, Komárom, Ácsi út 56.