Az Anadiag Hungary Kft. ajánlata: principal investigator GLP

2023. 02. 07. (08:43)

Főbb feladatok, munkák:

Növényvédő szerek szermaradék vizsgálatainak szabadföldi kivitelezése és a kapcsolt adminisztráció elvégzése GLP akkreditáció alatt.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Angol nyelvtudás, precíz és önálló munkavégzésre való képesség. Szakirányú végzettség (legalább mezőgazdasági szakközépiskola). ‘B’ kategóriás jogosítvány. Nem távmunka. Elsősorban a cég székhelyétől (Komárom) maximum 50 km távolságon belülről várunk jelentkezőket.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Önálló és rugalmas idejű munkavégzés, amihez cégautót biztosítunk. 2 Hónapos fizetett szabadság a téli időszakban.

Munkáltató

Anadiag Hungary Kft.

Székhely:

2921 Komárom, Petőfi Sándor utca 67.