Az Autoneum Magyarország Kft. ajánlata: customer service

2023. 11. 09. (11:14)

Feladatok

Kapcsolattartás az autóipari vevőkkel
Rendelések kezelése, vevői visszaigazolások készítése, kapacitások ellenőrzése
Vevői portálok kezelése
Kapcsolattartás a raktárral és a termelés tervezéssel
Kiszállítások szervezése
Szállítási dokumentáció készítése
Fuvarszámlák igazolása
Csomagolóanyagok nyomon követése
SAP rendszerben a dokumentációk elkészítése
Részvétel az új termékekkel kapcsolatos projektekben

Elvárások

SAP ismeret
Autóipari tapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Gyártócégnél szerzett tapasztalat
Előnyt jelent a német nyelvtudás és OEM cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Cafeteria  az első teljes hónaptól
Bérezés megegyezés szerint
Bejárás térítése bruttó 75 Ft/km
Rugalmas munkaidő, home office
Új termékek elindításában való részvétel lehetősége
Európai szintű, emberközpontú vállalati kultúra

Munkavégzés helye:

Komárom Ipari Park

Cég információ

A svájci székhelyű Autoneum Vállalat, mely világszinten piacvezető a járművek hő- és hangszigetelő elemeinek gyártásában, új gyárat épített Komáromban az Ipari parkban. A Társaság külső és belső autókarosszéria burkolati elemeket fejleszt és gyárt. Vevőink között megtalálhatók Európa, Észak-Amerika, Dél-Amerika és Ázsia vezető autógyárai. Az Autoneum 20 országban, 65 telephellyel rendelkezik, és több mint 15.000 munkavállalót foglalkoztat világszerte.  A vállalat 2011-ben került a svájci tőzsdén bejegyzésre.

Komáromi gyárunkba keresünk Customer service kollégát.

Munkáltató

Autoneum

Teljes név:

Autoneum Magyarország Kft

Székhely:

Irinyi J.u.8. 2900 Komárom

Fő tevékenység:

Autóalkatrész-gyártás