Az Autoneum Magyarország Kft. ajánlata: EHS koordinátor

2023. 05. 05. (09:43)

A svájci székhelyű Autoneum Vállalat, mely világszinten piacvezető a járművek hő- és hangszigetelő elemeinek gyártásában, új gyárat épített Komáromban az Ipari parkban. A Társaság külső és belső autókarosszéria burkolati elemeket fejleszt és gyárt. Vevőink között megtalálhatók Európa, Észak-Amerika, Dél-Amerika és Ázsia vezető autógyárai. Az Autoneum 20 országban, 50 telephellyel rendelkezik, és több mint 11.000 munkavállalót foglalkoztat világszerte.  A vállalat 2011-ben került a svájci tőzsdén bejegyzésre.

Komáromi gyárunkba keresünk
EHS koordinátor kollégát

Főbb feladatok, munkák:

Európai üzletág EHS management rendszerének helyi üzemeltetése, fenntartása, fejlesztése
Jogszabályokban, szabványokban meghatározott munkavédelmi-, tűzvédelmi- környezetvédelmi- energiairányítási követelmények betartása és   betartatása a tevékenységi körrel kapcsolatos balesetek, veszélyhelyzetek megelőzéséhez megfelelő EHS stratégia kialakítása
Teljeskörű munkavédelmi és környezetvédelmi feladatok ellátása, munkavédelem képviselete a hatóságok előtt
ISO 14001, 45001, 50001 belső és külső auditokra való felkészítés, auditok támogatása, a javító akciók felkövetése és a rendszer frissítése szükség esetén
Veszélyes áru szállítási biztonsági tanácsadói feladatok (ADR)
Hatóságokkal történő kapcsolattartás, engedélyeztetések koordinálása, bejelentések, kérelmek, nyilvántartás, adatszolgáltatás, tájékoztatási kötelezettségek teljesítése
Belső előírások és a törvényi előírások ismerete ezek változásainak követése és rendszerbe foglalása
EHS oktatások új belépőknek és ismétlő oktatások megtartása
Jogszabályi, szabványi előírások folyamatos nyomonkövetése, követelmények meghatározása, intézkedések bevezetése
Folyamatos fejlesztési lehetőségek feltérképezése a munka- és környezet- és tűzvédelem, energia hatékonyság fejlesztésének  előmozdítása érdekében

Elvárások:

SAP ismeret előny
Autóipari tapasztalat előny
Középfokú angol nyelvtudás
Gyártócégnél szerzett 3-5 év tapasztalat

Amit kínálunk:

Cafeteria  az első teljes hónaptól
Bérezés megállapodás szerint
Bejárás térítése
Rugalmas munkaidő, home office
Folyamatos fejlődési lehetőség
Új termékek elindításában való részvétel lehetősége
Európai szintű, emberközpontú vállalati kultúra

Munkavégzés helye: Komárom Ipari Park

Munkáltató

Autoneum

Teljes név:

Autoneum Magyarország Kft

Székhely:

Irinyi J.u.8. 2900 Komárom

Fő tevékenység:

Autóalkatrész-gyártás